Image

O nas

+6000 PRODUKTÓW

+6000 PRODUKTÓW

2000+ PRODUKTÓW DOSTĘPNYCH NA MAGAZYNIE

2000+ PRODUKTÓW DOSTĘPNYCH NA MAGAZYNIE

MIĘDZYNARODOWA DOSTAWA

MIĘDZYNARODOWA DOSTAWA

O nas

Od ponad 8 lat jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Imagine s.c. istnieje na rynku od 2013 roku jako europejski dostawca pełnego asortymentu zamiennych materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kopiarek.

Jako wyspecjalizowany dystrybutor tuszy i tonerów mamy doskonałe relacje z głównymi europejskimi kontrahentami w tej dziedzinie i możemy polegać na solidnych kanałach zaopatrzenia.

Nasze produkty

Trudno nas zaskoczyć, ponieważ posiadamy materiały do większości dostępnych urządzeń drukujących, czołowych producentów, takich jak Brother, HP, Epson, Samsung, Canon, Lexmark, Dell, Xerox, Panasonic, Oki, Konika Minolta, Kyocera, Ricoh, Sharp, Toshiba. Sprzedawane przez produkty są zawsze najwyższej jakości. Wszystkie zamienniki, które oferujemy, posiadają certyfikaty zgodności z odpowiednimi normami. Dbamy również o bezpieczeństwo zamawianych produktów. Gwarantujemy, że towar będzie dostarczony kompletnie i w nienaruszonym stanie.

Nasz zespół

Imagine s.c. to przede wszystkim ludzie, a cała nasza działalność zależy od nich. To dzięki ich zaangażowaniu i umiejętnościom możemy oferować swoim Klientom szybką i kompleksową obsługę, nawet tym najbardziej wymagającym. Nieważne czy jesteś pracownikiem magazynu, czy handlowcem, jesteś częścią zespołu, który działając wspólnie, wyznacza standardy.

Image
KONTAKT

Imagine s.c. Dominika Pamuła, Krzysztof Pamuła
Cholerzyn 501,
32-060 Liszki
NIP: 6772374005

REGON: 122797521

Tworzenie stron internetowych : www.intermikro.com