Image

Często zadawane pytania

 1. Produkt został uszkodzony w transporcie, czy mogę otrzymać nowy produkt?
  Za produkt uszkodzony w transporcie wystawiana jest faktura korygująca, na podstawie której zwracamy za niego pieniądze. Do zwrotu towaru niezbędne jest sporządzenie z kurierem protokołu, który zostanie do nas przesłany drogą mailową w formie kopii.

 2. Jaka jest różnica między produktem zregenerowanym a nieregenerowanym?
  Produkt nieregenerowany tj. zupełnie nowy zamiennik wykonany w fabryce producenta.

  Odnowiony produkt tj. uzupełniony proszkiem drukarskim/pigmentem wraz z nowymi podzespołami elektronicznymi, które można ładować z oryginalnego produktu producenta. Uzupełnianie/regeneracja odbywa się fabrycznie w fabrykach producenta.

 3. Produkt nie działa po włożeniu do drukarki, dlaczego?
  Gdy drukarka wyświetli błąd, sprawdź:czy wszystkie zabezpieczenia zostały usunięte z produktu,
  czy sterownik drukarki jest aktualny,
  czy nie ma pęknięć lub uszkodzeń mechanicznych produktu,
  czy produkt jest zainstalowany zgodnie z instrukcją drukarki,
  czy wybrany produkt jest poprawny i przeznaczony dla Twojego modelu drukarki.
  Jeśli wszystkie kroki zostały podjęte, a produkt nadal nie działa prawidłowo, złóż reklamację. Aby zapoznać się ze skargą, wypełnij formularz w plikach do pobrania.

 4. Gdzie mogę śledzić moją przesyłkę?
  Numer śledzenia jest generowany automatycznie po przetworzeniu zamówienia. Numer śledzenia zostanie wysłany na Twój e-mail. Przesyłkę można śledzić na stronach przewoźników w zależności od wybranej metody dostawy.

 5. Dlaczego zamawiać zamienniki?
  Drukarka to bardzo przydatne, a czasem niezbędne urządzenie. Czasami jednak kupowanie do nich materiałów eksploatacyjnych może powodować bóle brzucha, zwłaszcza gdy użytkownik sprawdza cenę oryginalnego materiału, która bardzo często jest zbliżona do ceny drukarki, do której jest przeznaczony. Wtedy na pierwszy plan wysuwają się producenci znacznie tańszych i często znacznie skuteczniejszych zamienników.

 6. Dlaczego jest tak duża różnica w cenie między zamiennikiem a oryginałem?
  Wbrew pozorom nie chodzi o jakość. Nie ma tu reguły, że tańszy produkt jest gorszej jakości. Cena oryginałów jest wysoka, ponieważ producenci ponoszą ogromne koszty związane z działaniami marketingowymi i reklamowymi.

  A substytuty? Zamienniki to zazwyczaj produkty niemarkowe, których nie trzeba promować w żaden szczególny sposób. Jeśli konsument nie jest zainteresowany markowym produktem, a dodatkowo chce obniżyć koszty materiałów eksploatacyjnych, to zdecydowanie powinien wybrać zamienniki, które są tej samej jakości, co droższe odpowiedniki.

KONTAKT

Imagine s.c. Dominika Pamuła, Krzysztof Pamuła
Cholerzyn 501,
32-060 Liszki
NIP: 6772374005

REGON: 122797521

Tworzenie stron internetowych : www.intermikro.com